Pigułka gwałtu to coraz popularniejszy środek dostępny praktycznie dla każdego. Jest to bardzo ważna informacja, gdyż wiele osób myśli że tego typu pigułkę ciężko zdobyć, nic bardziej mylnego.

Domowa pigułka gwałtu

I w zasadzie żadnych innych nie ma, gdyż przygotowanie pigułki gwałtu nie jest procesem trudnym. Pigułkę gwałtu możemy przygotować nawet w domowych warunkach bez specjalnego wyposażania naszej domowej pracowni. Z przyczyn naturalnych, nie podamy tu przepisu na pigułkę gwałtu, nie to że jesteśmy niefajni, po prostu nikt dla siebie nie przygotuje pigułki, a w naszej opinii dodawanie komuś takiej niespodzianki to najgorsze co można zrobić. Na pigułkę gwałtu należy szczególnie uważać, gdyż wszystkie składniki niezbędne do jej przygotowania bez problemu i co gorsza, zgodnie z prawem można nabyć w sklepach oraz aptekach wokół nas.

Uważaj na pigułkę gwałtu

Przede wszystkim zapamiętaj, pigułka gwałtu nie posiada ani zapachu, ani smaku, ani też koloru. Jest to przezroczysta substancja, której nie wykryjesz okiem. Dodana do napoju w dyskotece czy pubie zacznie szybko działać, a Ty nie będziesz nic pamiętać. W internecie można przeczytać o osobach, które otrzymały pigułkę gwałtu, nie są to miłe opisy. Sam zanik pamięci jest tylko jednym z efektów ubocznych i nie jest to ciężki efekt, dużo gorzej reaguje nasz organizm, jeżeli ktokolwiek miał potężnego kaca po alkoholu, gwarantujemy iż po pigułce gwałtu ten kac powiększy się do niewyobrażalnych rozmiarów.

Znalezione w sieci o pigułce gwałtu

Adrian Bysiak na swoim blogu opisuje sytuację w której otrzymał pigułkę gwałtu przeznaczoną dla jego koleżanki. Jeżeli wiecie o podobnych zdarzeniach, czekamy na wasze doświadczenia z pigułką, które zostaną opublikowane na łamach naszego serwisu. A tymczasem zapraszamy do zapoznania się z krótką historią o tym jak działa pigułka gwałtu.

Jak zabezpieczyć się przed pigułką

Sposobów na zabezpieczenie się przed pigułką gwałtu jest wiele. Niestety nie wiemy czy naszym oprawcą jest bawiący się obok mężczyzna, kobieta czy może niezrównoważony barman. W aptekach dostępne są testy, które dość szybko pokażą nam czy nasz alkohol nie został zatruty. To jednak nie chroni nas całkowicie, gdyż będąc na imprezie dość często zapominamy o swoim drinku. Przede wszystkim wyróbmy w sobie zasadę, idę do łazienki – albo zabieram drinka ze sobą (może to trochę wiejskie, ważne że skuteczne), albo go dopijam. Oddalając się od swojego stolika, nic nam nie da spoglądanie na niego, gwałciciele potrzebują zaledwie sekundę, na ogół nie działają w pojedynkę, nie zostawiajmy więc drinków bez opieki. Takie działania, z pewnością uchronią nas od gwałtu, czy spożycia pigułki.

Jeżeli czujemy się źle na imprezie, świat się nie kończy. Lepiej wrócić do domu, będzie następna impreza. Jeżeli jednak widzimy, że ktoś dorzuca komuś coś do drinka – po prostu reagujmy, to może przydarzyć się każdemu, i na pewno nie jest to miłe doświadczenie, szczególnie że nigdy do końca nie będziemy wiedzieć co zaszło.

Pigułka nie tylko do gwałtu

Pigułka gwałtu znalazła swoje zastosowanie nie tylko w świecie dewiantów seksualnych. Warto pamiętać, iż pigułkę gwałtu może otrzymać nie tylko kobieta, ale również i mężczyzna. Pigułkę gwałtu stosują również mafie trudniące się w handlu żywym towarem czy organami. Narażony więc jest każdy – nie tylko kobiety. Również mężczyźni, co często się zdarza podbierając drinka kobiecie mogą paść ofiarą dewiantów. A więc, uważajcie !